Game of Thrones İLK DÖRT BÖLÜM YAYINDA!

Game of Thrones’u 10 ay bekledikten sonra, 1. bölümün yayınlanmasından bir gün önce DÖRT BÖLÜM birden ‘leak’ oldu yani sızdı. İlk dört bölüm şu anda internette, her yerde. 1080p kalitesinde olmasa da oldukça iyi kalitedeler.

Şu anda ben ve babam da dahil olmak üzere bütün hayranlar izlesem mi izlemesem mi ikileminde. Bir yanda izlemek ve 10 ayın özlemini gidermek var. Ama SUÇLULUK BENİ ÖLDÜRÜYOR. Bir gecede oturup bitirmenin verdiği keyif ahhh. Ama 4 hafta boyunca ne yapacağım?? BEKLEMEK. İzlemezsem izleyenlerden duyma ihtimalim çok yüksek insanlardan ve sosyal medyadan uzak durmam gerekir.

Tumblr’da biri bu ikilemi iyice açıklamış:

çeviri: gerçekten şu anda çok ama çok suçlu hissediyorum ve nefret ediyorum bundan. Şu anda bunu izlemiyor olmam gerek ama ya izleyeceğim ve ‘spoiler’ almayacağım ya da izlemeyip 4 hafta boyunca (yada ne kadar bölüm sızarsa) sosyal medyadan uzak durucam.

İzlemeyi ve yarım sezonu bir gecede bitirmeyi seçseniz de yarına kadar bekleyip 1. bölümü izleyip sonrasında bir hafta kendinize işkence edip beklemeyi seçseniz de, size iyi şanslar diliyorum. Spoiler dolu internette hayat zor olacak, hepimiz için.

Spoilerlar geliyor…

Not: Şimdi 2. bölümü bitirdim ve 3 yükleniyor, bana spoiler yok hahhaa

Valar morghulis

-Aleyna

Leave a Reply