Sevilesi Youtuberlar Listesi

LAUREN CURTIS              

tumblr_mpqtndV7ZD1r7q3r6o1_250

Hepinizin etrafında yeni yeni makyaj yapmaya başlayan, güzel gözüktüğünü zannedip aslında korkunç hatalar yapan genç kızlar vardır eminim. İşte, en çok da onların hayatını kolaylaştıracak makyaj önerilerinde bulunan, makyaj yapmayı öğreten bir Youtuber buldum hepimize! Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki; videolarını gerçekten de çok seviyorum, tüm arkadaşlarıma öneriyorum ve kendim de sürekli olarak izliyorum.

Diğer makyaj videoları hazırlayan Youtuber’lardan, mesela Zoella’dan, daha farklı ve daha profesyonel makyaj yaptığını söyleyebilirim. Çünkü eğer Zoella’yı takip ediyorsanız zaman zaman aşırıya kaçtığını ya da tam tersi, bir şeyleri eksik yaptığını söyleyebilirsiniz. Fakat Lauren Curtis önceden de Bobbi Brown’da makyaj artisti olarak çalıştığı için bu konuda oldukça bilgiye sahip ve bu bilgileri bizimle paylaşmaktan asla çekinmiyor!

Makyaj dışında aynı zamanda kıyafet tavsiyelerinde bulunuyor, zaman zaman gezip gördüğü yerlerin videosunu hazırlıyor ya da “Chat With Me” başlığı altında gündelik konuşmalar yaparak satın aldığı makyaj ürünlerini bizlerle paylaşıyor.

İşte en sevdiğim videolarının linkleri. Tıklayın, kendiniz görün! 🙂

Önerilen Yazı: 10 SAATLİK BALMAIN X H&M MACERASI

Önerilen Yazı: MET Gala 2018

RORY KRAMER

?????????????

Daha önceden “İçinden geleni yapmıyorsun, biliyorum…” adlı yazımda kendisinden bahsettiğim bir Youtuber olan Rory Kramer, tam anlamıyla bir “life liver”. Hayatı istediği gibi yaşıyor, yaşarken videoya kaydediyor ve inanılmaz paralar kazanıyor. Gerçekten şok edici bir hayatı var çünkü normal şartlarda onun yaşadığı gibi bir hayata sahip olmak istediğimiz için okulu/işi bıraksak, büyük ihtimalle geleceği aç ve yalnız kucaklamış oluruz.tumblr_mxjt5uJXpx1t2mbbyo6_500

Rory Kramer’ın videolarını izlediğimde, kendimi bir ilham kaynağıyla tanışmış gibi hissediyorum; adeta istediğim şeyleri yapma heyecanı uyandırıyor içimde. Yazı yazmaya, paten kaymaya, paraşütle atlamaya, bungee-jumping yapmaya ve hatta aklıma daha gelmeyen birçok şeyi yapmaya itiyor beni. Özellikle de bu yüzden izlemenizi öneriyorum. Belki de hayatı kaçırıyormuşsunuz gibi hissetmenize neden olan videolardan bir tanesini izlerseniz hayatı daha fazla kaçırmama kararı alırsınız, kim bilir?

Önerilen Yazı: Ucuza Seyehat Etmek

Önerilen Yazı: Mikanos Vakti!

MARCUS BUTLER

large (2)   large (3)

Eğer canınız İngiltere’de yaşayan bir yerlinin ağzından günlerinin nasıl geçtiğini komik bir dille dinlemek istiyorsa doğru adrestesiniz demektir! Marcus Butler’ı nerden baksanız üç senedir Youtube üzerinden takip ediyorum ve kendisi izlemekten büyük keyif aldığım bir Youtuber. İngilizler hakkında merak ettiğiniz ne varsa videolarından çok rahatlıkla öğrenebiliyor ve onun hayatına dahil olabiliyorsunuz. Çok komik, sevecen ve tatlı bir insan. Boş zamanlarınızı Youtube üzerinden eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için ideal!

JENNA MARBLES

tumblr_mk3581Tj2R1s4jj04o1_500

En çok izlenen Youtuber’lardan biri olan Jenna Marbles’ı ben de büyük bir keyif alarak izliyorum. Boş vakitlerimde hemen aklıma gelen isimlerden biri olduğu için telefonumu alıp yatakta boş boş otururken sıkıntımı gidermem konusunda gerçekten bir numara. Çok ilginç bir insan bence Jenna. Bir gün saçı yeşilken diğer gün eflatun olabiliyor, gerçekten ilginç bir tarzı var ve bu tarzını da esprilerine yansıtmaktan kesinlikle çekinmiyor. Kurduğu o ilginç dünyaya dahil olmak istiyorsanız siz de mutlaka videolarını izlemelisiniz!

DOLAN TWINS

tumblr_njwajdEJrm1sy3yzlo1_500

Ethan ve Grayson Dolan inanılmaz eğlenceli ve komik videolar hazırlayan ikiz kardeşlerdir. Birbirlerini sınadıkları küçük çaplı yarışmalar düzenleyerek bunlar üzerinden videolar hazırlıyorlar. Aslında Vine hesapları üzerinden oldukça ilgi gördüklerini fark ettiklerinde Youtube’a yöneldiklerini söyleyebilirim. O yüzden isterseniz önce Vine hesaplarına bakabilirsiniz: Grayson Dolan, Ethan Dolan.large

(Not: Başlarda hangisinin Ethan, hangisinin Grayson olduğunu anlamak zor oluyor. O yüzden size küçük bir ipucu vereceğim: Grayson, Ethan’dan daha uzun. Şşşhhh çaktırmayın!)

Önerilen Yazı: Barcelona Gezi Rehberi

-Pelinsu Arslan (Konuk Yazar)

5 thoughts

  1. güzel olmuş bu tavsiye boş bir zamanımda izleyeceğim.geçen topuk kaymasıyla ilgili egzersizlere bakmak istedik annem için 1-2 tane zar zor buldum ama ingilizce yazınca istemediğim kadar çok şey çıktı karşıma.O yüzden ingilizceyi öğrenmem lazım mutlaka ondan sonra daha çok keyif alıcağımı düşünüyorum

    1. Evet kesinlikle. Turkce aramalar genellikle cok az hatta yanlis sonuc cikartirken ingilizce yapilanlar daha dogru sonuc veriyor! 🙂

  2. ModaSky bu hizmeti çoktandır veriyor. YouTube kullanıcıları ModaSky üzerinden videolarını yayınladığı takdirde Sponsor bulabilir veya Reklam alabilirler.

Leave a Reply