TED 2

Klişe bir baş1415320317115_wps_18_ted_2___poster__2_by_gbmplangıç olacak ama herkese merhaba! Santa Barbara’daki ilk hdirty-poster-for-ted-2aftamızın bitmesine birkaç gün kala, anlatacak şeyler artarken, dün akşam uzun süredir beklediğim boş ama komik filmlerden biri olan “TED”in ikinci filmine gittik. Kabul etmem gerekir ki benim için hayal kırıklığıydı çünkü daha iyisini bekliyordum. Haliyle Ted2’de de neredeyse her filmin kaderi olan devam serisi başarısızlığını gördüğümü söyleyebilirim.

Senaryo çok sıradan, olaylar çok basit ve buna rağmen kadro her ne kadar iyi olsa da oyunculuk beklenilenden kötüydü. Bilmiyorum, belki de beklentilerimin yüksek olması bu şekilde yorumlamama sebep oldu.

518902288_11_oAmanda Seyfried, Mila Kunis’i aratmadı. Morgan Freeman’ı böyle bir filmde beklemesem de role tam uymuş.
Film hakkında kötü eleştiri yapmış maxresdefault-1olabilirim ama bazı espriler ve sahneler tam yerinde hatta oldukça komikti aslında.
Seth Macfarlane’in; yazarlığını, Ted’in seslendirmesini ve filmin yönetmenliğini yaptığı Ted serisinde ilgimi çeken kısım Ted 2‘nin -her ne kadar beğenmemiş olsam da- ilk filme göre imdb puanının daha yüksek olması oldu.

morgan-freeman-ted-2İlk filmi izlediyseniz ikinciyi de izleyip kendi fikirlerinizi edinmekte fayda var ama bu sıcak yaz günlerindemaxresdefault yapacak  bir şeyiniz de yoksa Ted 2 uygun film, iyi seyirler!

Serra

Leave a Reply