JOFFREY NERELERDE?

Sevgili Game of Thrones’taki ehm sevdiğimiz öhö öhö karakterlerden biri, öldüğüne çok eee üzüldük ıııı ağladık.. JOFFREY LANNIS BARATHEON

Öldüğünden beri napıyor bu arkadaş? Jack Gleeson, Hollywood’a ara verip bir irlandalı bir tiyatroda ve çılgın bir komedi yapıyor, hem de en iyi arkadaşıyla. Oyunun adı ‘Bears in Space’

P076u

Hayır hayır öyle değil…

siOsqkW

TAMAM BİRAZ BÖYLE.

Film için öneriler geldi ama büyük bir aksiyon film yapma isteğim yoktu o anda, diyor Gleeson. “En çok hoşuma giden şey, arkadaşlarımla eğlenebileceğim bir şey yapmak” Sonra ekliyor, “Benim asıl ilgim bir projeyi sıfırdan yaratmak. … İlk defa yaratılmasında bu kadar içeride olduğum bir projedeyim.”

Tiyatroda kendisi ve Trinity College’dan arkadaşları var: Aaron Heffernan, Cameron McCauley ve Eoghan Quinn. Bir yorum ‘kesinlikle görülmeli’ derken diğeri ‘manyak bir saçmalık’ diyor. Bence eğlenceli ve komik görünüyor.

Bazı hayranları oyunculuğa dönmeyecek diye korkuyordu GOT’dan ayrılınca. Ama merak etmeyin, durum öyle değil. Oyun Londra’da Soho tiyatrosunda 3 ile 22 Ağustos arası oynayacak. Haberiniz olsun!

-Aleyna

Leave a Reply