iPhone 6C Geliyor Mu?

Apple’ın 4 inç ekran ile gelecek yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 6C hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Peki, ortaya çıkan bilgilere göre iPhone 6C bu yıl duyurulacak mı?

Aylardır yeni iPhone modelleri için çalışmalar yürüten Apple, sonunda yolun sonuna geliyor. Peki, Sonbahar’da duyurulacak yeni iPhone modelleri arasında iPhone 6C olacak mı?

iPhone 6C, bu yıl tanıtılmayacak!

Uzun zamandır hakkında bir şey duymadığımıziPhone 6C için önemli bilgiler paylaşıldı. iPhone 6S gündemde daha yoğun konuşulurken, iPhone 6C hakkında paylaşılanlar, telefonun bu yıl tanıtılmayacağını gösterdi. Çeşitli sanayi kaynakları tarafından paylaşılanlara göre Apple, iPhone 6C modelini bu yıl tanıtmayacak. 4 inç ekran ile gelmesi beklenen iPhone 6C, gelecek yıla ertelenmiş gibi görünüyor.

Yoksa Apple Watch 2 ile birlikte, gelecek ilkbaharda mı gelecek?

Apple Watch 2 ile birlikte 2016 yılının ikinci çeyreğinde duyurulabileceğini tahmin ediyoruz.

Şu an için hakkında detaylı bilgi bulunmayan iPhone 6C’nin iPhone 5C’den farklı olarak, beğenilmeyen silikon bazlı plastik yerine metal kasa ile gelebileceği konuşuluyor ama bu C’yi C yapan özelliği yok etmez mi? Ben bir iPhone 5C mavi kullanan biri olarak telefonumdan oldukça memnunum. Çizilse bile gözükmemesi sayesinde hep yeni gibi! Zaten bu durumu doğrulayan herhangi bir veri mevcut değil. Bakalım iPhone 6C hangi özelliklerle gelecek?

Peki sizin iPhone 5C’de beğenmediğiniz noktalar var mı? 

iphone-6c-rumours_thumb800

-Aleyna

Leave a Reply