İzlenesi Filmler, Ağustos part1

Yaz denilince akla bol bol film izlemek geliyor tabii ki. Eski filmlerde kaçırdıklarımızı izlerken vizyona da her hafta güzel filmler geliyor. Bu ay boyunca ikili ikili güzel filmleri sizle paylaşacağım.

Ant-Man

‘Karınca Adam’ diyince bir ‘Demir Adam’, ‘Hulk’, ‘Kaptan Amerika’ etkisini vermiyor olabilir. Biliyorsunuz ki bir çok Marvel hikayeleri var, bazıları birbiriyle bağlantılı, bazıları ise kendi hikayelerinde devam ediyorlar. Muhtemelen Marvel için sırada hangisini çekeceklerini seçmek zor olsa gerek ama bir yol izlediklerine inanmak durumundayız. (Captain Marvel – 2018) Filmin konusu biyokimyacı Dr. Hank Pym (Michael Douglas) yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır. Yarattığı özel kıyafeti giyerek kötü güçlere karşı mücadele etmesi için Scott Lang’i (Paul Rudd) seçer ve macera böylece başlar.

PS: Konusu çok farklı olmasa da Paul Rudd’un harikalığı ve komikliği ile Micheal Douglas’ın oscarlık oyunculuğu için izlenir!

antman-poster

Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=pWdKf3MneyI

Pixels

Adam Sandler klasiği mi yoksa farklı mı? Önce bir konusuna bakalım. Uzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya’ya hücum ederler. Bunun üstüne ABD Başkanı Cooper PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders’ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım ister. Çok değişik bir konu ve bildiğimiz, eskiden oynadığımız oyunların canlanıp Dünya’ya inecek olması eğlenceli olabilir. Ben kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Başlıca rollerini Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage(Yay! Tyrion), Josh Gad ve Brian Cox’un üstlendiği filmin yönetmeni Chris Columbus.

p1jpg-886cca_765w 5KcWpIw

Pixels: https://www.youtube.com/watch?v=XAHprLW48no

Bu yazıdan sonra PART 2 için tıklayın!!

-Aleyna

Leave a Reply