Vizyondaki Filmler

Havanın sıcaklığı yüzünden her ne kadar evden çıkmamak hoşuma gitse de Defne’nin Mersin’e gelmesiyle birlikte lazy days sona erdi ve kendimizi sürekli sinema salonlarında bulduk. Büyük ihtimalle hala vizyonda olan ve daha yeni gittiğim filmlerden bahsVacation_posteretmek istedim.

1-Vacation Movie : Amerika’dayken 3 kere sinemaya gitmiştim ve 3ünde de bu filmin fragmanına denk gelmiştim. Fragmanı o kadar güzel, canlı ve komikti ki açıkçası beklentim çok yüksekti. Özellikle fragmanda çalan müzikler beni cezbetmişti.. Fragmanla birlikte beklentim yüksek olunca da filmden çok memnun kalamadım ama yine de gidecek film seçemediyseniz öneririm.

2-Fantastic Four : imdb’den 3.9, Rotten Tomatoes’tan %8 beğeni alarak hayal kırıklığı patlatan Fantastic Four’a gelelim. Evet tamam ben de bayılmadım ama neden bu kadar nefret edilmiş anlayamıyorum da. Sanırım en büyük sebebi de ilk filmin çok daha güzel olmasıydı, kısacası sıkıcı olmamasıydı. Fragman deseniz allah yarabbi 4 dakika, hani fragmanı izleseniz filme gerek kalmaz.people-dont-seem-to-care-about-the-fantastic-four--and-theyre-making-an-unfortunate-mistake

3-Deccal : Korku filmlerine bayılmamın yanı sıra Türk korku filmlerine de bayılıyorum. Bi de sinemada izlemek apayrı oluyor hele bir de eğleneceğiniz kişilerle gitmişseniz. Deccal bence Dabbe serisi kadar iyi olmasa da güzeldi, biz bu kadarını da beklemiyorduk. Konusu iyiydi, oyuncu kadrosu az tutulmuştu bu sayede de oyunculuk da iyiydi.

4-Üç Harfliler : Oyunculuk rezalet, konu sıkıcı. İlk yarıda filmden çıktık dersem sanırım ne seviyede beğenmediğimizi anlamış olursunuz..

Serra

Leave a Reply