SD Karttan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirmek

Okuduğunuz başlıkla birlikte benim tech guy olduğumu düşündüyseniz hemen o fikirden vazgeçin, ben sadece hafıza kartından fotoğraf ve videoları silinen bir mağdurum. İnternetten baktığımda sd kartta silinen fotoğrafların belli uygulamalar sayesinde geri getirilebildiğini öğrendim ve düzgün çalışan uygulamayı aramaya başladım.

Öncelikle, eğer fotoğraflarınız bir şekilde flash belleğinizden, sd kartınızdan ya da herhangi bir yerden silindiyse sakin olun. Güvenin fotoğraflarınız geri gelecek. Videolar içinse 10 mb sınırı var, malesef 10 mb üstündekileri kurtaramıyor.

DCIM101GOPRO

Kesin bunu indirin diğerleri işe yaramıyor demeyeceğim AMA bulduğum çoğu uygulama belli bir noktadan süre 49 dolarla 99 dolar arasında değişen fiyatlara üyelik istiyordu. İçlerinden bir tek bunun key’ini bulabildim ve bu sayede fotoğraflarıma kavuştum.

İndirmek için link: https://yadi.sk/d/7NuYCfY5UprVV

Key :DYVJJ4UW1-GZ64BGZEF6tl82-5YNHDAWKL68Q36F
NOT: Key sadece 5.30 versiyon için. daha düşük ve yüksek versiyonlarda çalışmıyormuş.pr_01_1030_max

Ben bu işlemi MacBook’um yerine Sony Vaio üzerinden yani windows işletim sistemiyle yaptım, MacBook için bulduklarımın key leri malesef internet ortamında yoktu. Fotoğraflarınızı geri getirmeye hazır olun!

-Serra

Leave a Reply