Uzun Süredir Beklenen Yeni Başlayacak Diziler

Yeterince dizi heroes-reborn-header-7izlemiyormuş gibi bir de yeni sezonda televizyona merhaba diyecek dizileri bekliyorum. Kabul etmem gerek ama hepsinden de ümidim yüksek; Heroes Reborn, Scream Queens ve American Horror Story : Hotel. (American Horror Story’nin 5.sezonu olacak ama her sezonu birbirinden farklı ve alakasız olduğu için onu da bu kategoriye koydum)

1-Heroes Reborn : Sanki Heroes’u zamanında izlemişim de şimdi büyük heyecanla Reborn’u bekliyorum sanabilirsiniz ama malesef Heroes’u izlemedim. Beni bu yeni diziyle ilgili heyecanlandıran asıl şey kadroda başrollerden birisinin de Zachary Levi olması!!! İlk izlediğim yabancı dizininspeaks onstage at the "Heroes Reborn" exclusive extended trailer and panel during Comic-Con International 2015 at the San Diego Convention Center on July 12, 2015 in San Diego, California. yani Chuck’ın biricik Chuck’ını uzun süredir göremiyorduk ekranlarda, çok güzel bir sürpriz oldu benim için sezonun kadrosunda yer alması. Ha bir de Once Upon a Time izleyicilerindenseniz çok da uzak olmadığınız Peter Pan de öhöm öhöm Robbie Kay de kadroda. 12-13 bölümlük bir mini dizi olarak kendilerini tanıtmakta yırtınıyorlar ama içimden bir ses kadronun ve konunun çok sevilmesiyle bu dizi mini dizilikten çıkıp devam eder diyor.

2-Scream Queens : Her yönüyle en merak ettiğim ve gün saydığım bir dizi de Scream Queens. Dizi daha başlamadan kadrosu tarafından da sosyal medya tarafından da çok fazla reklamı yapıldı, dizi oyuncuları artık Scream Queens olarak anılmaya başladı bile. Bu diziyi daha başlamadan fenomen haline getiren çok fazla faktör scream-queensvar.

a-Nip/Tuck, Glee ve American Horror Story’nin yaratıcılarının yeni dizisi.

b-Kadrosu sanırım gelmiş geçmiş en dolu ergen hitaplı kadrosu. Bknz : Emma Roberts, Lea Michele, Keke Palmer, Ariana Grande ve Nick Jonas. Yani anladığım kadarıyla “biz bi dizi yapalım, konusu tutmazsa da kadrodan kazanalım yha” tarzında bir fikirle yola çıkmışlar. Sırf fan kitleleri izlese yine köşeyi dönüyorlar.

c-Korku-Komedi temalı olması da ayrı bir özellik. Tam Scary Movie korku komedisi olmasa da her hafta bu türde bir şey izlemek zevkli olacak gibi geliyor.

3-American Horror Story : Hotel : Beni AHS izlemeye karar verdiren sezon. Uzun uzun anlatmak isterim tabi ama daha etkili şekilde anlatacak olursam; LADY GAGA VE ahs-1379-gaga-001MATT BOMER. Ya da sadece MATT BOMER. White Collar’daki 5-6 yılın ardından artık onun harika yüzünü televizyonda görememekten korkan fanları için klişe olsa da “ilaç gibi geldi.” Ailecek heyecanla bekliyoruz Matt’i bir an önce görmek için! Her hafta yaşamak için bir başka sebep daha.

Serra

Leave a Reply