SON GÜN KALDI! 40 TL Bedava Kazanın! UBER.

Her gün 100 km yapan biri olarak yolları bana sorun desem yalan olmaz. Tamam ya 100 değildir dersiniz diye hemen google maps’den baktım ve günde 36 + 19 + 26’den 81 km yapıyormuşum. O kadarda kötü değil de demeyin çünkü ilkini saat 7-8 arasında, ikincisini 3-4 arasında ve sonuncusunu da en kötü saat 6-7 arasında yapıyorum. Bu yolculuklar bana temizinden 4 saat patlıyor. Konuyu çok dağıttım. Yani bu mesafelerin çoğunu özel araç ile gitsem bile bazen taksi ihtiyacı oluyor ve bu zamanlar için bir şey keşfettim. UBER!

Biliyoruz zaten onu sen keşfetmedin de diyebilirsiniz ki zaten öyle ama süper kampanyaları olduğunu fark ettim. Tam gelmesini istediğiniz yeri haritadan seçiyorsunuz, hiç uğraşmadan önünüzde duruyor. Yakında olma ihtimali çok yüksek, yani hemen geliyor da. İster XL arabalardan ister taksisinden yararlanıyorsunuz. Gitmek istediğiniz yeri yazıyorsunuz app’e ve hiç muhabbete girme derdi olmadan veya yolu anlatmak için sıkıntıya girmeden gitmek istediğiniz yerdesiniz! Bir güzelliği daha nakit bulundurmak zorunda olmamanız. Mis gibi kredi kartından çekiyor, nakit sıkıntısına sokmuyor.

New-Logo-Vertical-Dark.jpg

Konuma dönüyorum. İki günde iki kere kullandım ve biri Bakırköy-Maslak arasıydı ve sadece 10 lira verdim. Şimdi ilginizi çektim sanırım. 🙂 Sizinde bu güzelliğe ulaşmanızı sağlayabilirim! Her davet ettiğim kişi 40 lira bedava gidiş kazanıyor ve davet ettiğim kişi kullandığında bende kazanıyorum. Win-win situation. Tek yapmanız gereken UBER’i telefonunuza indirip PROMO CODE yazan yere aleynad1ue yazdığınızda kazanmış oluyorsunuz. Maalesef ocak ayına özelmiş bu yüzden SON BİR GÜN KALDI. Yazdınız yazdınız!!! Tik tok.. Tik tok… Haydi indirin bekliyorum!

o-UBER-facebook.jpg

unnamed.jpg

Not: Başka promosyonlarda oluyor, mesela iki hafta önce çikolata veriyorlardı. 🙂

-Aleyna

 

Leave a Reply