EF : Yurtdışında Dil Eğitimi

EF, dünya vatandaşları için hayat değiştiren eğitimler ve deneyimler sunmakta bir dünya markası. 50 yılı aşkın bir zamandır her yaş, millet ve kökenden insana özgüven ve özgürlük kazandırmayı misyon edinmiş durumdalar. Birçok kıtada, ülkede ve şehirde ofisleri ve okulları bulunmakta. Geçtiğimiz yıllarda yaz okulu ararken karşıma çıkan EF sayesinde yaz tatillerine olan bakış açım değişti, daha da bir heyecanla bekler oldum. Hem dilinizi geliştirip hem de hayalinizdeki merkezde tatil yapabilirsiniz ve bunların hepsi de EF okulları sayesinde.

12241452_969479886424305_2653047468711485119_n

Geçtiğimiz yaz Santa Barbara’ya gitmiş ve ordaki anılarımı da bolca fotoğrafla sizlerle paylaşmıştım. NASIL ÖZLEDİM BİR BİLSENİZ! (burda yazar özlem çekiyor) Sıradaki siz olabilirsiniz. Siz de hayalinizdeki ülkeye gidip aynı zamanda akademik hayatınız için önemli adımlar da atabilirsiniz.

Buraya tıklayarak ambassador sayfama gidebilir ve evinize ücretsiz katalog isteyerek bir eğitim danışmanınıyla iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda bir ambassador olarak sizlere yardım etmekten ben de memnun olurum ve ilginiz olması durumunda katalog isteyerek bana da destek olmuş olursunuz 🙂

Her türlü sorunuz için, yurtdışıyla ya da eğitimle ilgili sorularınız için bana buradan ulaşabilirsiniz !

Serra

Leave a Reply