Sinemia – Özel Sinema Kulübü

Bu start-up’ı aylar önce görüp başladığında haber almak istemiştim. Nitekim unutmuşum, attıkları mail ile hatırladım. Öyle direk girip üye olamıyorsunuz, davetiye istemek lazım. Olay şöyle: bir, üç, altı ve dokuz aylığına üye olabiliyorsunuz. Tabi aylık daha ucuza geliyor daha uzun alınca. Sinemia üyeliğiniz ile ay boyunca tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız film izleyebiliyorsunuz. Her gün bir film olmak kaydıyla, Türkiye’deki her sinema salonunda her film, 2D-3D her seans + gözlük ücretleri dahil şekilde izleyebiliyorsunuz. Üye olduktan sonra 3 gün içinde kartınız geliyor ve üyeliğiniz başlıyor. Sinemaya gidip telefonunuzdan appi açıyorsunuz vee biletiniz = BEDAVA.

Şu şekilde anlatmışlar:

Ekran Resmi 2016-04-25 13.31.21.png

 

Bir de soru cevap bölümü var, merak edenlere:

Sinemia Nedir? Nasıl Çalışır?

Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübüdür. Lokasyon bazlı teknolojileri ve ön ödemeli banka kartı sistemleri ile entegre eden Sinemia, sinema aşkıyla Türkiye’de yaratılmıştır. Sinemia 2015 Aralık ayında Borsa İstanbul aracılığı ile Aslanoba Capital’den yatırım almış, Şubat 2016 itibariyle İngiltere’de faaliyetlerine başlamıştır.

Hangi Sinema Salonlarında Geçerli?

Hepsinde! Sinemia tüm şehirlerde ve tüm sinema salonlarında geçerlidir. Tüm sinema salonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Sinemia’nın sinema salonları ile anlaşması yoktur, Sinemia ödeme kartınız ve Sinemia mobil uygulamanızla hiç bir açıklama yapmadan biletinizi alabilirsiniz.

Hangi Günler, Hangi Seanslarda Geçerli?

Sinemia’da ilk seans, son seans, o gün, şu gün gibi sınırlar yoktur. Sinemia’da saat veya gün sınırı bulunmaz, dilediğiniz saat, istediğiniz gün ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz.

2D 3D Ayrımı Var mı? Peki ya 4DX?

Sinemia tüm seanslarda yani 2D, 3D, IMAX, 3D IMAX, MPX, Dolby Atmos ve 4DX seanslarında geçerlidir. Sinemia üyeliğiniz 3D gözlük ücretlerini de kapsar.

İleri Tarihli Bilet Alabiliyor muyum?

Tabi ki! Sıra beklemeden biletini almak bir ayrıcalıktır. Sinemia mobil uygulamasından İleri Tarihli Bilet özelliğini kullanarak istediğiniz sinema salonu için biletinizi alabilirsiniz.

Bir Filmi Çok Beğendim Tekrar Gidebilir miyim?

Evet! Seni en sevdiğin vizyon filmlerini tekrar izlemekten alıkoyamazdık.

 

Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

 

-Aleyna

Leave a Reply