İzle İzle Doyamadım: Artık Son 2016’lar

Oyun

26 Ağustos 2016

American Horror Story dizisinin oyuncusu Emma Roberts ve senaristi Jessica Sharzer’i yeniden bir araya getiren Oyun filminin yönetmenliğini Paranormal Activity serisinin 3. ve 4. filmlerini yönetmiş olan Ariel Schulman & Henry Joost ikilisi üstleniyor. Anlayacağınız oldukça gerilimli… Roberts’ın baş karakter Vee’yi, Dave Franco’nun ise Ian karakterini canlandırdığı film sanal oynanan bir Doğruluk-Cesaret oyununu temel alıyor. Ve oyunda ilerledikçe attığı adımların kimliği belirsiz “izleyiciler” tarafından yönlendirildiğini fark ediyor.
Oyun artık oyun olmaktan çıktığında, hala devam etmek ister misiniz? Peki ya kazanmaktan başka seçeneğiniz kalmadıysa?
https://www.youtube.com/watch?v=ULT0o2PxWIE

War Dogs

30 Eylül 2016

Başrollerini Miles Teller ve Jonah Hill’in paylaştığı Todd Phillips filmi gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yazıldı. Bu iki aktörün beraber film çektiklerini görünce çok merak etmiştim nasıl bir şey karşımıza çıkacak diye. İki genç adam, David Oackouz ve Efraim Diveroli Pentagon’la 300 milyon dolarlık bir anlaşma imzalarlar. Ne için mi? Afganistan’daki Amerikan yandaşlarına yardım etmek ve silahlandırmak için.
MV5BMjEyNzQ0NzM4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDI0ODM2OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_
Doctor Strange
4 Kasım 2016
Gelin yakın bir tarihe bakalım. Harika bir aktör, harika bir karakter, muhteşem bir film. Marvel’a Scarlet Witch’ten sonra (hatta biraz daha ilerisi) sihirli büyülü bir şeyler geliyor. Kalkanlar, zırhlar ve oklardan sonra biraz daha mistikleşiyoruz.
Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange’in öyküsünü perdeye taşıyacak olan film, kariyeri oldukça parlak ama çok kibirli bir bir cerrah olan Stephen Strange’in hayat öyküsünü ve bir süper kahraman olarak yaşadığı ilginç dönüşümü beyazperdeye aktaracak. Filmde Doktor Strange’i İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch canlandırırken filmin yönetmen koltuğuna Scott Derrickson geliyor.
Başarılı cerrah Stephen Vincent Strange, geçirdiği bir trafik kazası sonucunda elindeki sinirler zarar görünce artık mesleğini yapamaz hale gelir. Tüm yaraları iyileştirebilen, Tibet’te yaşamakta olan Ancient One adlı büyücünün varlığını öğrenmesi onun için yeni bir umut olur. Tibet’e giden cerrah sandığından çok daha büyük güçlerle karşılaşacaktır. Hikaye muh-te-şem
Doctor_Strange_poster
Aleyna

Leave a Reply