Kurban Bayramı’nda Tatile Gitmek İsteyenlere Fırsatlar

Her türlü tatili, haftasonunu, resmi bayramı, gerekirse Kabotaj Bayramı’nı bile kullanır yine de tatile gitmek, yurtdışına çıkmak için bir sürü sebep üretirim. Ama malum artık ben de bir YGS öğrencisiyim. Buraya yazarken bile bir ilginç geldi, düşünsenize Loca Libera’ya ilk başladığımızda 9.sınıftaydım vay be biz de yaşlanıyoruz.. 

take-a-helicopter-ride-over-iguazu-falls-which-borders-argentina-and-brazil-and-is-home-to-more-than-200-waterfalls

Ama benim YGS öğrencisi olmam tabii ki de sizin gezmenizi engellemiyor. Evet benim için yas tutmanızı ve üzülmenizi ben de istemem, yok hayır tabii ki de bavulunuzun içine girip sizle gelmek istemiyorum. NEYSE.

Şimdi sizlerle yeni keşfettiğim bir firma olan Gruppal’ın Kurban Bayramı Turları’nı paylaşacağım. Neden Gruppal? Çünkü internet üzerinden sık sık tur fiyatlarını inceleyen, takip eden biri olarak fark ettim ki adamlar işi biliyor. (Bknz KLM gibi) Hem turlar kaliteli, rotalar çeşitli, hem de fiyatlar diğer turlara göre daha uygun. Uygun çünkü internet üzerinden çalışıyorlar, ofisleri, acentaları yok. Oh temiz.

avustralya-23

Şimdi üstünüze tüm tatil seçeneklerini ve fırsatları atıyorum ve test kitaplarımın sayfalarına göz yaşlarımı silmeye gidiyorum. Bu tatil İstanbul’dayım. Ara tatilde de. Noelde de. Yılbaşında da. Sömestrda da. VE BU BÖYLE UZAYIP GİDİYOR. Neyse. Acısını sonra çıkarırım ben de.

Bolca gezmeniz dileğiyle!

Serra

see-soaring-mountains-stunning-icebergs-and-rare-wildlife-at-chiles-torres-del-paine-national-park-its-giant-granite-shapes-created-by-the-force-of-glacial-ice-make-for-a-stunning-sight

Leave a Reply