Heyecanla Beklediğimiz Filmler 1

Heyecanla beklediğimiz çok film var. Hem bu yıl harika filmler çıktı, çıkmaya da devam ediyor; hem de önümüzdeki yıllarda ismini şimdiden belli etmiş filmler kıpır kıpır ediyor. 2016, 2017 ve 2018’de (hatta arada 2019 bile karışmış olabilir) çıkacak olan filmlerden bir heyecan listesi yapmak istedim. Ancak filmleri karışık sıraya göre koyuyorum, öyle daha çok hoşuma gitti.

 

The Inhumans
12 Temmuz 2019
Bir grup kendi içinde yaşıyor olan insan üstüler kendilerini korumak için savaşıcaklar. Marvel’s Agents of Shield’da biraz görmüş olsak da bu film gerçekten çok heyecan verici olucak. Bana en garip gelen şeylerden biri, şu anda bu film hakkında yazıyorum ancak film çıkarken üniversite 2. sınıfı bitirmiş ve bambaşka bir hayatım olucak, ancak bu film olan heyecanım saklı kalmış olucak.
imgres
Karayip Korsanları 5
26 Mayıs 2017
Kaptan Jack Sparrow, azgın okyanuslardaki korsan maceraları ile beşinci kez beyazperdeye geliyor. Geçmiş maceralardan bağımsız olarak yola koyulan Sparrow’u açık denizlerde yeni tehlikeler ve bu tehlikelere beraber göğüs gereceği yol arkadaşları bekliyor. Biricik gemisi Siyah İnci, karşı konulamaz “cazibesi” ve üstün denizcilik yeteneği ile korsanların en harikası KAPTAN Sparrow yine istediğini alıcak gibi gözüküyor!
 058706.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg
-Aleyna

Leave a Reply