Heyecanla Beklediğimiz Filmler 5

Arabalar 3

16 Haziran 2017

Pixar’ın sevilen serisi Arabalar’ın 3. devam halkası Arabalar 3’te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz.Halbuki en hızlı oydu… Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan Şimşek, Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.
Cars_3_D23_Poster
Kingsman: The Golden Circle
16 Haziran 2017
2014 yılında gösterime giren Kingsman: Gizli Servis aksiyon-macera ve komedi dalındaki başarılı çıkışına bir yenisini daha ekliyor. İster ana karakterin harikalığından, ister tüm filmi etkisi alan ingiliz havasından olsun, film harikaydı. İkinci filmi olmayacağını düşünüp, oldukça üzülmüştüm. Ama harika haber geldii!!
234703.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx
Valerian and the City of a Thousand Planets
27 Temmuz 2017
Bu film hakkında pek bilgimiz yok aslında. Sadece zamanda yolculuk yapan Valerian bir galaksi imparatorluğunu araştırmaya gidiyor, yanında Laureline ile. Luc Besson’ın yönetmenliğini üstleneceği filmin kadrosunda Cara Delevingne, Clive Owen, Dane DeHaan, Rihanna yer alıyor. Filmin iyi olacağını tahmin ettiren ise filmin kadrosu.
aejt-2727145-1
-Aleyna

Leave a Reply