Heyecanla Beklediğimiz Filmler 9

Wonder Woman

2 Haziran 2017

Wonder Woman’ın yönetmen koltuğunda 2003 yapımı Cani filminin ardından 2. kez uzun metraj bir yapıma imza atacak olan Patty Jenkins oturuyor. Filmin senaryosunu Allan Heinberg ve Geoff Johns kaleme alırken filmin süper kahramanını Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde olduğu gibi yine Gal Gadot canlandırıyor. Kendisini çok kısa bir rol olarak ta olsa BvS’de görebilmiştik. Filmin kadrosunda Connie Nielsen, Chris Pine, Robin Wright ve David Thewlis gibi başarılı isimler bulunuyor.
Amazon prensesi Diana Price, nam-ı diğer Wonder Woman dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar. Birçok inanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası’nın medeniyete açılan kapısı olacaktır.

maxresdefault

Şirinler 3

7 Nisan 2017

İlk filmi severek izlediğimi hatırlıyorum ancak ikincisini pek hatırlayamıyorum. Başarılı olmuş ki demekki, serinin üçüncü filmi için de mutfağa girmişler. Sony Pictures Animasyon stüdyolarında geliştirilmekte olan filmin senaryosu Karey Kirkpatrick ve Chris Poche’a verildi. Filmin orijinal ismi  Smurfs: The Lost Village olduğu için sanırım şirinler köylerini kaybediyorlar. Hüzünlü bir seneryo bizi bekliyor 🙁
039333.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
14 Aralık 2016
Bu film hakkında ne hissetmem gerekiyor bilemiyorum aslında. Bir Star Wars filmi izlemek ne kadar mutlu edicek olsa da, ben geleneklerine bağlı bir insan olarak bütün karakterlerimi sevdiğim şekilde görmeyi tercih ederim. Luke, Anakin, Leia, Han….
Tabii ki de izleyeceğim o ayrı konu. En azından bağlantılı olur umarım, tamamen kopmaz.
Rogue-One-Jyn-Ersa-Geared-Up
-Aleyna

Leave a Reply