Heyecanla Beklediğimiz Filmler 11

Sizi uzaklara götürmeye geldim!!!!

Thor 3: Ragnarok

28 Temmuz 2017

Eğer Civil War izlerken yahu Thor nerelerde diyorsanız iki cevabım var. 1- Sokovia Anlaşması onu hiç bir şekilde ilgilendirmiyor, Dünya küçük garip bir yer ve arkadaşlarının dramasına girmeye niyeti yok. 2- RAGNAROK

Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Thor, Asgard’ın Ragnarok karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak.
Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerinde bir kez daha Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston bulunuyor.

 

Thor-Ragnarok-Official-Marvel-Movie-Logo

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

3 Mayıs 2018

Marvel filmlerinin sonundaki o harika creditlerin sanırsam Avengers 1’de olanında FINE I WILL DO IT MYSELF demişti mavi bir tanrıcık. O geliyor. Marvel’ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. Hangi kahramanların yer alacağı henüz açıklanmayan ekip (umarım hepsi) bu kez korkunç mavi titancık Thanos’a karşı savaşacaklar. (Thanos’a şaka yapıcak kadar salak ve komik olan tek karakter Deadpool’dur bu arada)
Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı ‘Infinity War’ hikayesi, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak. İlki bu iken ikincisi de 2019’da çıkacak. Aradaki bir yılda ne kadar acı çekiceğimi şimdiden hissediyorum.

maxresdefault

 

 

avengers-infinity-war-thanos-67-characters
Thanos’cum

 

-Aleyna

Leave a Reply