The Huntsman : Winter’s War

Vizyona gireceği günü taa filmi ilk duyduğumdan beri beklememe rağmen direksiyon dersleri, ehliyet, okul sınavları derken film vizyondan kalktı. Ben de klasik şekilde “Neyse ya internete düşünce izlerim” kafasına geçmiştim ki aradan aylar geçti adamlar bir sonraki filmi çekmeye başlayacak ben hala izlemedim Huntsman’ı.giphy-1

Hani izlesem ne olur izlemesem ne olur, ama filmde Chris Hemsworth var işte izlemek lazım. Ben de geç olsun güç olmasın dedim ve sonunda izledim. Fazla da size spoiler vermek istemiyorum çünkü filmin her bölümü bir önceki bölümden tamamen alakasız şekilde sürprizlerle dolu işliyor. 17.dakikada eliniz yanlışlıkla 47’ye geçse anlayacaksınız dediğimi..

tumblr_ny0vmdQT401qa3emao1_500

imdb’nin “Top 250″sine girmek gibi bir hedefi olmayan bu filmin görselliği çok iyi. Görsellikten kastım sadece Chris Hemsworth değil tabi, karlar olsun, mekanlar olsun, aksiyon sahneleri olsun, Chris olsun..

giphy

Boş zamanınız varken film arayıp, pes edip, sevdiğiniz bir dizinin daha önce bin kere izlediğiniz bölümünü izlemek yerine açın Huntsman’ı izleyin bence. Chris Hemsworth de var demiş miydim?

Serra

chris-hemsworth-the-huntsman-winters-war-poster

Leave a Reply