Hayal Kırıklığımın Günden Güne Arttığı Bir Dizi : Arrow

Arrow ilk başladığında bir şekilde kendi kendime inat etmiş ve ilk sezonun belli bir bölümünü izlemeyi reddetmiştim ama sonra yakışıklı&güzel insanlardan oluşan kadrosuyla beni kendine çekmişti. Hakkını vermem lazım konusu da güzeldi işte Oliver Queen’i herkes bir teknede öldü sanarken o aslında hayatta kalmış ve şimdiyse şehrine tek bir amaçla gelmiş; şehri kurtarmak ve başka birisi olmak.. Başka bir şey olmak.. HAHAHAH dizi izleyenler anlamıştır, başlangıçta hep bunları duyuyoruz..tumblr_mmie2u6z4t1qjnqapo1_500

Neyse aradan birkaç yıl geçti ve ben de “başladığım diziyi bırakmam” mentalitesinde olduğum için diziyi bırakmadım ama artık bıktırdı. Aksiyon sahneleri deseniz eski Cüneyt Arkın filmlerinden kötü hale geldi, konu deseniz bi noktada çok dağıldı, ölen kim varsa bi tane suyun içine atıp dirilttiler ve yavaş yavaş Arrow’a karşı bir hayal kırıklığı yaşamaya başladım..

tumblr_n3d6ohC9DH1qkuz88o1_400
Malesef Arrow ama gerçekten de you have failed us

2015 yılındaki sezona da başlamayı reddettim ama aradan 12-13 bölüm geçince bir şans daha vermem lazım diyip yeniden başladım ama nafile.. Arrow artık bir hayal kırıklığı.. Umarım en kısa zamanda ek dizisi Flash kadar iyi olabilir!

Serra

Leave a Reply