Paris Disneyland’de Noel Zamanı

Disneyland gerçekten de dünya üzerindeki en mutlu yer. Apayrı bir atmosferi var, kapıdan dışarı çıktığınızda gerçek hayata anında dönüş yapmanıza rağmen içerdeyken sanki her şey gerçekmiş gibi geliyor.

Bu zamana kadar ben de Disneyland’e farklı sezonlarda, farklı temalarda gittim ama bu Noel zamanında final haftamın olması yüzünden Noel zamanı gitmek bana baya uzak bir ihtimaldi. Ama gelin görün ki final haftam 14 Ocak haftasına ertelendi ve ben de bu sayede gitme fırsatı buldum. 

Daha önceden de Disneyland’e nasıl gidilir, Disneyland önerileri tarzında yazılar paylaşmıştık hem California’daki için hem de Paris’teki için. Ben de o yüzden daha çok fotoğraf paylaşacağım türde bir post hazırlamak istedim.

Bir de bu yıl Mickey’nin doğumyılı, şaka maka 90 yaşına gelmiş. O yüzden hem onun doğumgünü için ekstra gösteriler şovlar var hem de Noel sezonunda olduğumuz Noel ve yeni yıl için. Hava inaannnıllmaz soğuktu ama tüm dekorlar, tüm şovlar da bir o kadar güzeldi. O yüzden Aralık ayında gitmenizi ama kısmen daha güneşli ve sıcak bir gün bulmanızı tavsiye ediyorum.

-Serra

Leave a Reply